Slovensko

O nás

Jsme ELTECH CZ, s.r.o.

Společnost ELTECH CZ, s.r.o. - výhradní zastoupení CELLPACK Electrical  Products a INTERCABLE.

Kabelové soubory CELLPACK jsou již od roku 1993 spolehlivou součástí energetických sítí na území ČR a na Slovensku. V našem portfoliu naleznete kabelové koncovky venkovní a vnitřní, spojky přímé a přechodové včetně spojovačů, zalévací spojky, konektory CWS, CTS, CTKS, smršťovací trubice, rozdělovací hlavy, manžety, minispojky, speciální spreje a pásky, příslušenství a další materiály.
Kabelové spojky a kabelové koncovky spojky jsou určeny pro spojování kabelů nn a vn do 42 kV. Pro montáž kabelových spojek a kabelových koncovek lze využít kabelové soubory s technologií nasouvání za studena (Contrax) nebo nasouvání a smršťování za tepla (Hybrid). 

Speciální elektrikářské montážní nářadí a nářadí PPN INTERCABLE dodáváme zejména do montážních firem, dolů a velkoobchodů. Jedná se zejména o nářadí ořezávací, lisovací, stříhací, izolované žebříky, elektrotechnické soupravy, bezpečnostní a ochranné pomůcky.

Zajišťujeme odborná školení montérů a technických pracovníků působících v energetice. Školení je zaměřené na produkty CELLPACK a INTERCABLE.   

Naším cílem je prosazování moderních a spolehlivých produktů a poskytovaní kvalitních služeb našim zákazníkům. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 412 511 390 nebo +420 734 445 874, případně info@eltechcz.eu

Generální zastoupení společnosti
© 2024 ELTECH CZ, s.r.o. | Vytvořilo: Studio Maglen s.r.o. |