Slovensko

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 ELTECH CZ, s.r.o. se sídlem Krokova 993/14, 405 01 Děčín I - Děčín
 společnost je zapsaná v OR u KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 16291
IČ 25410822, DIČ CZ25410822
Datová schránka c9n3x9n

Ceny

Pro informace o cenách zboží vyplňte formulář „POPTÁVKA“. Ceny jsou uváděny bez DPH, při fakturaci je připočítána DPH dle aktuální sazby. Společnost je plátcem DPH.

Objednávky zboží

Objednávky přijímáme poštou na adrese sídla firmy, formou vyplněných formulářů „OBJEDNÁVKA“, e-mailem na adrese info@eltechcz.eu.

Dodací podmínky

Objednávky zboží v objemu 5 000,- Kč bez DPH a více dopravné hradí firma ELTECH CZ, s.r.o. U objednávky zboží do 5 000,- Kč bez DPH účtujeme náklady balného + poštovného 220,- Kč za každý balík do hmotnosti 30 kg, v případě dobírky balné + poštovné + doběrečné 333,- Kč.

Dodací lhůty

Termíny dodání jsou závislé na druhu objednaného zboží. Objednané zboží, které je na skladě, dodáváme obratem nebo dle termínu na objednávce. Ostatní zboží dodáváme v rozmezí od 1 do 5 týdnů.

Platební podmínky

První dodávka zboží novému zákazníkovi je realizována na dobírku nebo v hotovosti. Další dodávky na fakturu se splatností 14 dní. Zákazníci, kteří jsou evidováni s fakturami po lhůtě splatnosti mají možnost zakoupit zboží na dobírku nebo v hotovosti. Jiné platební podmínky jsou sjednávány individuálně.

Balení

Zboží je baleno v papírových kartonech a PE foliích.

Převzetí zboží, záruční lhůty a reklamace

Zákazník (příjemce zboží) má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a skutečnost, zda zásilka nevykazuje zjevné známky poškození. Dále správnost dodaného zboží. V případě zjištění poškození nebo jiné nesrovnalosti je zákazník (příjemce zboží) povinen neprodleně informovat dodavatele. Záruční lhůta je 24 měsíců od data dodání. Reklamace probíhá dle ustanovení Občanského zákoníku.

Platnost obchodních podmínek

Výše uvedené obchodní podmínky jsou platné od 1. 1. 2023 do vydání nových obchodních podmínek. Výše uvedené obchodní podmínky platí pro dodávky zboží na území České republiky. Dodávky na Slovensko realizujeme prostřednictvím firmy VEREX-ELTO a.s.

Generální zastoupení společnosti
© 2024 ELTECH CZ, s.r.o. | Vytvořilo: Studio Maglen s.r.o. |